Napisz do nas

Jakub Lasota

jakub.lasota@mepac.cz

mobil: +420 602 156 329

Bc. Lucie Heczková

heczkova@mepac.cz

tel.: +420 558 348 112

mobil: +420 601 142 308

O naszej firmie

Firma MEPAC CZ istnieje od 1992 roku i od samego początku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta! Ciągle rozwijamy się i podbijamy poszczególne gałęzie przemysłu maszynowego w krajach europejskich. Na chwilę obecną nasze technologie i usługi są na najwyższym poziomie w skali światowej.

Precyzja, najwyższa jakość wykonywanych usług, umiejętność rozwiązywania problemów oraz zadowolenie klientów sprawiają iż wykonana przez nas praca daje ogrom satysfakcji!

Będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie, wspólnie znajdziemy rozwiązanie i ustalimy plan działania, tak aby problemy z którymi do nas przychodzisz, zostały zażegnane! Rozmowa może odbyć się tradycyjnie podczas spotkania w naszej firmie, przy dobrej kawie lub drogą telefoniczną, mailową, bądź poprzez wideokonferencję.

precyzja

Od samego początku firma MEPAC CZ stawia na precyzję i dokładność. Dlatego też w naszym logo, wpisuje się hasło „inżynieria precyzyjna”. Niezależnie od tego czy produkujemy lasery, opracowujemy i integrujemy roboty, czy zajmujemy się wtryskiwaniem tworzyw sztuczny zawsze i w każdej dziedzinie skupiamy się na dokładności i to właśnie tą cechą chcemy wyróżniać się wśród pozostałych firm na rynku..

rozwiązańa

Lubimy podejmować wyzwania! Drobne lub duże problemy, natury technicznej, są możliwością do zaprezentowania i potwierdzenia umiejętności naszych specjalistów. Najbardziej cieszy nas zadowolony klient i świadomość, że wykonana przez nas praca być może przyczyniła się do polepszenia wydajności produkcji danej firmy.

zadowolenie

Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby każdy nawet najbardziej wymagający, klient znalazł rozwiązanie którego szuka. Jesteśmy elastyczni oraz chętnie nawiązujemy nową współpracę, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!